Home Projeler Karayolları Genel Müdürümüz Türkeli’de

Karayolları Genel Müdürümüz Türkeli’de

by murat

Belediye başkanımız Veysel Şahin’in girişimleri sonucu, ilçemiz için hayati önem taşıyan Türkeli Sahil Yolu projesi nedeniyle ilçemize davet edilen Karayolları Genel Müdürümüz Abdülkadir Uraloğlu ilçemizi ziyaret etti.

Abdulkadir Uraloğlu ile birlikte Milletvekilimiz Dr. Nazım Maviş, İl Başkanımız Uğur Giresun, İl Genel Meclisi Başkanımız Yakup Üçüncüoğlu, Genel Md. Yardımcılarımız,Vali Yardımcımız, Bölge Müdürümüz, İlçe Başkanımız, İl Genel Meclis üyelerimiz ve İl/İlçe Yönetim kurulu Üyelerimizle, Güzelkent-Türkeli-Çatalzeytin arası yol yapım çalışmasının kalan kısmını inceledik.

Akabinde Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu ve beraberindeki heyet başkanımız Veysel Şahin’i makamında ziyaret ederek burada projeler üzerinde istişarelerde bulundular.

Projenin hızlandırılması ve en yakın zamanda bitirilmesi talimatını veren başta Karayolları Genel Müdürümüz Abdulkadir Uraloğlun’a ilçemiz için desteklerini esirgemeyen Milletvekilimiz Dr. Nazım Maviş’e İl Başkanımız Uğur Giresun’a, Karayolları 7. Bölge Müdürümüz Murat Gönenli”ye İlçe Başkanımız Adem Ünal’a teşekkür ederiz.

Benzer Yazılar