background

Başkanın Mesajı

halil dilek özcan

Türkeli Belediye Başkanı Halil Dilek ÖZCAN'ın Türkeli Halkına Mesajı


Çok sevgili Türkelili hemşerilerim hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

Bize oy versin, vermesin tüm hemşehrilerimizi kapımız ve gönlümüz sonuna kadar açık. “Bizim için her hemşerimiz bu güzel ilçenin ortak zenginliğidir. Bize bu ortak zenginlik anlayışını bahşeden Allah’a şükrediyorum. İnanıyorum ki; vereceğimiz hizmetlerin asıl sahibi sizler olacaksınız. O nedenle diyorum ki; Ortaya çıkacak her eser, Türkeli halkının alın teridir, Türkeli halkının el emeğidir, Türkeli halkının göz nurudur. Bu samimi inanç ve duygularla, kendimizle, kentimizle, tarihimizle ve hemşerilerimizle bir olmanın, beraber olmanın onurunu ve gururunu bir şeref madalyası olarak ömür boyu taşıyacağım.

Türkeli Halkı ne güzel bir halk. Ben bu halk ile ne kadar gurur duysam azdır. Sizlerin ilgi ve desteklerinizle birlikte bu gururu başardık. Bundan sonra da birlikte yürümeye devam edeceğiz. Hepinize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

"Allah hepinizden razı olsun. Bundan sonra hep birlikte el ele ilçemize güzel hizmetler yapacağız. Şimdi işimiz çok daha zor. Geçmiş dönemlerde yapılanlardan daha fazla hizmet yapmamız lazım. Tüm Türkeli Halkına göstermiş olduğu ilgi, alaka ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Halil Dilek ÖZCAN
TC. Türkeli Belediye Başkanı